Českokrumlovská nemocnice našla nečekaného sponzora

11. března.2012

Novým partnerem nemocnice je taneční klub City Lounge Music club, který se rozhodl věnovat výtěžek ze vstupného a spropitného dětskému oddělení českokrumlovské nemocnice. Večer věnovaný nemocnici se jmenuje WE LOVE HOUSE withDjaneElite - Hospitaledition.

Iniciativa vzešla od majitelů klubu Ondřeje Hájka a Jiřího Dvořáka: „Naší motivací je snaha podporovat dobré věci. Z médií víme, že situace nemocnice není zrovna jednoduchá, tak bychom rádi pomohli a zároveň i inspirovali ostatní“ dodává Ondřej Hájek. K akci se dobrovolně přidal i personál klubu. Znamená to, že vybrané spropitné se stane součástí daru. Co si za získané peníze nemocnice pořídí zatím není rozhodnuto: „Nemáme zatím vůbec představu, o jak velký dar půjde. Příležitostí udělat radost dětem v naší nemocnici je však celá řada. Bez ohledu na výši částky bych však rád poděkoval majitelům a personálu City Lounge Music clubu. Považuji to za signál od místních lidí, kteří vnímají smysl nemocnice a hledají způsob, jak nám vyjádřit podporu“ dodává ředitel nemocnice Jaroslav Šíma.

Akce se koná 15. března 2013, začátek je od 22:00 hod. v prostorách City Lounge Music clubu, Hradební ulice 81, Český Krumlov, www.citylounge.cz.

..:: zpět na archiv aktualit