Českokrumlovská nemocnice zjišťuje spokojenost svých klientů

21. června 2013

Nové služby a anketa spokojenosti s pobytem v českokrumlovské nemocnici-novinky, které jsou připraveny pro naše pacienty.


Je řada drobností, které vám pobyt v nemocnici mohou zpříjemnit. Mezi takové drobnosti patří například možnost rychlého připojení na internet nebo možnost sledovat televizi. Informace o službách a možnostech pacienta jsou součástí letáku, který najde každý pacient českokrumlovské nemocnice na svém lůžku po nástupu do nemocnice.

„Naši malí pacienti si nově mohou ráno přispat. Na dětském a gynekologicko-porodnickém oddělení je budíček libovolný. Přirozeně za předpokladu, že pacient nemusí na nutné vyšetření“ dodává MUDr. Jindřich Florián. Od nového roku si také klienti nemocnice mohou za symbolický poplatek pronajmout televizi na pokoj.

Zároveň už dávno neplatí, že v nemocnici musíte chodit v takzvaném „andělu“, tedy jednotném oblečení pro pacienty. Každý si může z domova přinést takové oblečení, ve kterém se cítí pohodlně a má ho rád. „Je to zdánlivá drobnost, ale v nemocnici o vašem pohodlí rozhodují právě takové drobnosti“ dodává vrchní sestra Hana Bořecká.

Na zadní straně letáku najdou pacienti anketu, ve které mohou anonymně vyjádřit svou spokojenost s přístupem zaměstnanců nemocnice, kvalitou kuchyně a případně přidat nápad, který by pobyt v nemocnici zpříjemnil. „Dlouhodobě usilujeme o vytvoření rodinného prostředí v naší nemocnici. Nadešel čas zeptat se, jak jsou naši klienti spokojení a zároveň se nechat inspirovat k novým zlepšením“ dodává ředitel nemocnice Mgr. Jaroslav Šíma.

..:: zpět na archiv aktualit